سایت استخدامی کار118 مرجع آگهی های استخدام

بانک آینده

بانک آینده با شعار " آینده روشن" نامی آشنا در میان بانک‌های ایران است. و با حضور مؤثر و کارآمد در عرصه خدمات بانکداری خرد، تجاری، مؤسسه‌ای و خدمات بانکداری اختصاصی در بستر آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات و ارتباطات، با ۱۶۵ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است. در تیر ماه سال 1391 بانک مرکزی اعلام کرد که بانک آینده در پی ادغام بانک تات با دو موسسه مالی و اعتباری صالحین و مؤسسه مالی و اعتباری آتی با حدود 75 درصد سهام و پذیره نویسان جدید 25 درصد سهام تأسیس خواهد شد و در پی آن در تاریخ 16 مرداد ماه سال 1392، موفق به اخذ جواز فعالیت با شماره ۴۴۲۳۲۵ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۸۹۴۸۷۸ از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گردید.

بانک آینده هشتمین بانک خصوصی ایران محسوب شده و سرمایه اولیه برای تأسیس این بانک، مبلغی معادل 8 هزار میلیارد ریال به ثبت رسیده است. این مبلغ توسط مجموعه‌ای متشکل از حدود 17 هزار سهامدار تهیه شده است.

هم اکنون بانک آینده دارای تعداد تقریبی 3900 کارمند و حدود 2 میلیون نفر مشتری می‌باشد. بانک آینده به منظور جلب اعتماد مشتری، به طور مرتب گزارش‌هایی از اطلاعات و صورت‌های مالی این بانک را در وب سایت رسمی خود منتشر می‌نماید.

 

چشم انداز بانک آینده

  • ارائه‌ی راه حل‌های منحصر به فرد برای رفع نیازهای مشتریان و سهامداران.
  • مجهز به فناوری‌های روز دنیا، ارتقای توان‌مندی حرفه‌ای خود و تولید محصولات و خدمات جدید، با سرعت، دقت و کیفیت بالا، مطابق با نیازهای پنهان بازار.
  • تلاش جمعی در ارائه‌ی خدمات مشتاقانه به مشتریان و مردم عزیز ایران.
  • اعتماد به مشتریان وفادار.
  • ارائه بهترین راه‌حل‌ها جهت نیل به قله توانمندی‌ها و مسئولیت پذیری.

و همچنین بانک آینده می‌کوشد با ایفای نقش مؤثر به منظور ایجاد زندگی بهتر برای مردم، به یکی از برترین مؤسسات مالی چند منظوره خصوصی در سطح کشور و دارای اعتبار در سطح بین‌المللی و نماد نوآوری، ارزش‌آفرینی و سرآمدی تبدیل گردد.

 

سهامداران بانک آینده

براساس گزارش‌هایی که بانک آینده به بورس اوراق بهادار اعلام نمود، بانک آینده تا پایان نیمه اول سال 95 دارای 27 سهامدار حقیقی و حقوقی بوده که حدود 88.43 درصد سهام آن را به خود اختصاص داده‌اند.

 

شرکت‌های زیر مجموعه بانک آینده

  • شرکت خدمات مالی و مشاوره سرمایه‌گذاری سنجش امید آینده
  • شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا
  • شرکت کارگزاری بانک آینده
آگهی های استخدام بانک آینده را از طریق ایمیل به من اطلاع بده!