سایت استخدامی کار118 مرجع آگهی های استخدام

کار118

هرچیزی که برای پیدا کردن شغل مناسب نیاز دارید!

ویژگی های کلیدی سایت کار118
عضویت سریع و رایگان
عضویت سریع و رایگان

 تنها با صرف چند ثانیه و به سادگی با وارد کردن ایمیل و کلمه عبور در کار118 عضو شده و با پیوستن به خانواده بزرگ کار118، از امکانات سایت  به صورت کامل بهره مند شوید.

شبکه های اجتماعی کار118
شبکه های اجتماعی کار118

شما می توانید با پیگیری صفحات کار118 از گلچین  آگهی های استخدامی و مطالب آموزشی بهره مند شوید و جزیی از خانواده ی کار118 باشید.

جستجوی مشاغل و فیلتر نتایج
جستجوی مشاغل و فیلتر نتایج

شما می توانید از میان هزاران فرصت شغلی بر اساس مهارت، رشته، کلمه کلیدی و شهر جستجو نمایید و نتایج را تا رسیدن به نتایج مطلوب فیلتر نمایید

ذخیره فرصت های شغلی
ذخیره فرصت های شغلی

فرصت های شغلی مورد نظر خود را ذخیره (بوکمارک) نمایید تا درصورت لزوم در آینده آنها را بررسی و برای آنها درخواست ارسال نمایید.

ارسال رزومه برای کارفرما
ارسال رزومه برای کارفرما

رزومه های ساخته شده توسط رزومه ساز پیشرفته کار118 و رزومه های آپلود شده خود را می توانید به راحتی برای کارفرمایان ارسال نمایید

تعداد مطالب مرتبط با کارجو
68
تعداد مطالب مرتبط با کارجو
تعداد کاربران
16244
تعداد کاربران
تعداد کارفرمایان
517
تعداد فرصت های شغلی
امکانات سایت کار118
رزومه ساز آنلاین

نگارش یک رزومه حرفه ای و تأثیر گذار کاری دشوار و تخصصی است. سایت کار 118 با ایجاد قوی ترین ابزار رزومه ساز فارسی و انگلیسی تلاش نموده است تا به کارجویان در زمینه نگارش یک رزومه زیبا و موثر یاری رساند. چرا که مطابق بررسی محققین، اولین برداشت کارفرما در مورد رزومه هر فرد، در 10 ثانیه اول صورت می گیرد و لذا اگر در این زمان هر گونه اشتباه، بی نظمی و یا تضادی در رزومه شما دیده شود، شانس بسیار کمی در بدست آوردن شغل مربوطه خواهید داشت.

جزییات بیشتر
رزومه ساز آنلاین
آگهی رسان
آگهی رسان

آگهی رسان، اطلاع رسان آگهی های استخدامی است که از طریق ایمیل ، پیامک (یا سایر ابزارهای پیام رسانی مثل تلگرام) در زمان های مشخص برای شما ارسال می شود و شما را از آگهی های استخدامی جدیدی که منطبق با شرایط دلخواه شما هستند مطلع می سازند؛ شما می توانید پس از جستجو و فیلتر کردن نتایج با استفاده از آگهی رسان نتایج جستجو را به صورت روزانه یا هفتگی از طریق ایمیل، پیامک و ربات تلگرام نیز دریافت نمایید.

جزییات بیشتر
گیشه روزنامه

در بخش گیشه روزنامه های استخدامی سایت کار 118 شما می توانید تمامی روزنامه های سراسر کشور را به تفکیک نوع روزنامه و همچنین به تفکیک شهرها به محض انتشار مشاهده نموده و با استفاده از تقویم گیشه مربوطه، می توانید آگهی های روزهای مختلف را نیز بررسی نمایید.

جزییات بیشتر
گیشه روزنامه
مجله استخدامی
مجله استخدامی

مجله استخدامی کار118 مجموعه ای جامع و با ارزش از محتوای آموزشی و مقالات مرتبط با استخدام را به صورت طبقه بندی شده در اختیار شما قرار می دهد؛ این مقالات گام به گام به شما از نوشتن یک رزومه خوب تا یافتن شغل مناسب یاری می دهند. در مجله استخدامی کار118 همچنین می توانید از آخرین اخبار استخدامی بانک ها و سازمانهای دولتی آگاهی یابید. مجله استخدامی کار118 علاوه بر این مطالب آموزشی، حاوی آموزش های ویدئویی در حوزه استخدام می باشد که با تلاش متخصصین ما، مجموعه ای از بهترین و تخصصی ترین دوره های آموزشی در حوزه استخدام برای شما گردآوری شده است.

جزییات بیشتر